top of page

Austrália a Kozmos - čo majú tieto dve miesta spoločné?
21 Júla 1969 by bola práve Austrália a rádio teleskop v NSW, ktorý zachytil ako prvý na svete správu od amerického kozmonauta Neila Amstronga, že vkročil na mesiac.


Pre Austráliu a Austrálčanov zľudovel názov Protinožci. Napriek tomu, že z nášho pohľadu je tu všetko “hore nohami“, všetko tu funguje úplne dokonale, krajina ponúka uchvatné scenérie a nie je vobec zriedkavé sa do tejto polohy zaľúbiť.


Ďalším miestečkom, ktoré je „nedaleko“, kde je tiež vsetko hore nohami hoci nemáte ten pocit, a ktoré ponúka tiež uchvatné scenérie a výhlady je zemský orbit.
 

Posli fotografiu seba, svojich priateľov ktorá najlepsie vystihuje názov Hore nohami a vyhraj ceny dodané do súťaže Austrálskou Ambasádou. Fotky následne uverejníme a fotky s najväčším počtom likov sa stanú víťazmi.
 

Prví piati, ktorí okrem fotky pošlú nám aj svôj úspešný príbeh ako Austrálsky Alumni na Slovensku , ktorím štúdium v Austrálii alebo pobyt v Austrálili pomohol k lepšej práci tak dostávajú volné lístky na Cosmos Výstavu. Táto ponuka je na termín 19.12.2016 o 17:00.
 

Do 15.12.2016 nam prosím Vás zasielajte fokty a príbehy. Po tomto termíne budú fotky uverejnené a pripravené na likovanie a súťaž bude prebiehať až do 7.1.2017 kedy sa dozvieme víťazov s najlepšími fotkami s najvačším počtom LIKOV.
 

Články a fotky prosím Vás pošlite na: oztrade@oztrade.sk

Aktuálne

bottom of page